I. Nyíregyházi VIDOR Félmaraton eredmények

Kategóriák szerinti eredmények.

 

N1      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Csubák Petra 1311 2:07:27
2 Együd Rebeka 1200 2:34:14
       
N2      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Szabó Lili 1334 1:48:13
2 - javítva Vígh-Kovács Szabina 1118 1:55:25
2 Bekecs Bianka 1198 1:55:36
3 Tugya Nóra 1006 2:14:28
4 Sipos Zita 1276 2:25:28
5 Csőri-Kazinczi Imola 1124 2:32:56
6 Róka Mária 1055 2:38:50
7 Márkus Gizella 1047 2:46:31
       
N3      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Blau Mariann 1021 1:41:00
2 Dr. Demeter Zita 1068 1:45:18
3 Bereczki Kamilla 1181 1:52:12
4 Burján Krisztina 1160 1:57:11
5 Makkai Éva 1020 1:59:04
6 Dr. László Henriett Bernadett 1126 2:01:30
7 Deákné Tóth Erika 1106 2:03:59
8 Benkő Gabriella 1219 2:06:07
9 Sztányi Veronika 1153 2:07:03
10 Szilágyi Erika 1281 2:07:26
11 Harászi Enikő 1049 2:07:27
12 Antal-Orosz Judit 1149 2:12:08
13 Koskovits Zsuzsanna 1054 2:11:52
90 Molnárné Körmöndi Katalin 1066 2:14:37
15 Gallaszné Kurucz Judit 1019 2:15:08
16 Abafalvi Mercédesz 1175 2:16:13
17 Hajdu Mónika 1147 2:17:00
18 Szabóné dr. Faragó Anett 1059 2:17:02
19 Rohácsné dr. Diczkó Marianna 1162 2:18:13
20 Dr. Fekete Dalma 1307 2:21:44
21 Mátyásné Szabó Csilla 1005 2:25:37
       
N4      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Gyebróczkiné Nyerges Mariann 1103 1:41:20
2 Váradi Hedvig 1075 1:50:33
3 Barnáné Tóth Katalin 1063 1:54:04
4 Váradi Szilvia 1048 1:54:25
5 Mészáros Edit 1022 1:55:51
6 Síró Katalin 1223 1:59:00
7 Balog Enikő 1293 2:00:26
8 Lázárné Szilágyi Ildikó 1142 2:00:38
9 Tanka Henriette 1089 2:07:19
10 Borsi Lászlóné 1177 2:07:28
11 Dr. Szim Erzsébet 1158 2:08:07
12 Ferenczi Anita 1201 2:13:18
13 Susla Mariann 1073 2:13:36
13 Radványiné Györki Beáta 1303 2:13:15
15 Komjáthy Marianna Gyöngyike 1192 2:21:53
16 Takácsné Kancsár Katalin 1097 2:24:31
16 Nagy Mariann 1097 2:24:47
17 Frivaldszky Tünde Mária 1140 2:32:08
34 Dobosné Szenczi Éva 1058 2:34:49
18 Lakatos Éva 1230 2:34:45
       
N5      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Szerencsi Enikő 1041 2:04:16
2 - javítva Jakabné Zubály Anna 1215 2:09:19
2 Petneháziné Pócsfalvi Erika 1190 2:19:28
3 Ráczné Raffai Katalin 1170 2:27:16
4 Liskányné J. Anikó 1284 2:27:32
5 Belus Tamásné 1138 2:28:21
       
F2      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Wittmann Ádám Levente 1166 1:30:38
2 Bojtor László Tivadar 1211 1:32:05
3 Bulitka László 1279 1:34:42
4 Barakonyi Gergo 1102 1:39:33
5 Szabó Levente 1314 1:39:52
6 Bálint Márton Zoltán 1165 1:42:06
7 Bényei Gábor 1145 1:42:07
8 Szabó Péter 1224 1:42:35
9 Polák Viktor 1079 1:55:21
10 Faragó Roland 1304 1:55:30
11 Szima Ádám 1071 1:57:08
1 Szentpáli Szabolcs 1166 1:59:07
12 Szilágyi Norbert 1133 2:02:34
13 Jelentős Miklós 1302 2:07:09
14 Koncz Balázs 1034 2:07:16
15 Badó János 1120 2:29:55
16 Dombrády Gábor 1131 2:33:00
       
F3      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Balogh Lőrinc 1112 1:17:24
2 Kovács Szilárd 1003 1:30:07
3 Hanász Attila 1182 1:30:26
4 Pócsi Attila 1037 1:30:30
5 Dr. Sorossy Péter 1227 1:30:53
6 Mátyók Tibor 1013 1:31:30
7 Tóth Ferenc 1076 1:35:21
8 Dr. Király Péter 1222 1:36:17
9 Giczi Dávid 1050 1:36:59
10 Vojtech Ivancso 1014 1:37:11
11 Markó Péter 1191 1:37:26
12 Molnár Gábor 1188 1:37:32
13 Magyar András 1226 1:37:42
14 Sütő László 1277 1:37:58
15 Párkányi Péter 1178 1:38:12
16 Jánowszky Zoltán 1105 1:38:45
17 DR SZULICS PÉTER 1232 1:38:45
18 Pivnyik László 1042 1:38:52
19 Kowalkowski Tomasz 1137 1:39:07
20 Kovács Szabolcs Krisztián 1212 1:39:33
21 Végvári Csaba 1295 1:39:36
22 Hollik Attila 1168 1:39:26
23 Tordai Károly 1229 1:41:02
24 Cserepes Sandor 1116 1:41:05
  Nádasdi András 1056 1:41:30
25 Ónadi László 1085 1:43:55
26 Horváth Lajos 1038 1:44:09
27 Róka Károly 1078 1:44:04
28 Dr. Pistai Miklós 1069 1:44:49
29 Szakáts Szabolcs 1031 1:45:19
30 Szabó József 1011 1:46:14
30 Sepely Tamás 1194 1:47:12
31 M Király Csaba 1297 1:47:56
32 Szokol Attila 1204 1:50:07
33 Hepp János 1122 1:50:10
34 Gyurján Tamás 1289 1:49:53
35 Paulik Attila 1065 1:50:34
36 Gaál Péter 1301 1:51:51
37 Simon Árpád 1173 1:52:07
38 Hollik László 1109 1:52:30
39 Szabados Gábor 1044 1:52:46
40 Czegle Roland 1018 1:54:04
41 Dr. Szőke Norbert 1117 1:54:35
42 Benyó László 1291 1:54:46
43 Kardos Péter 1210 1:55:33
44 Szgyál István 1287 1:56:29
45 Somogyi Zsolt Attila 1007 1:56:42
46 Kövér László 1094 1:56:58
47 Németh Zoltán György 1218 1:56:46
47 Iváncza Tibor 1043 1:56:46
47 Kobzos Csaba 1107 1:56:47
50 Karácsony János 1183 1:56:59
51 Veisz Viktor 1205 1:57:35
52 Czako Tamás 1275 1:58:22
53 Nagy György 1255 1:58:53
54 dr. Molnár Balázs 1235 1:58:52
55 Dr. Makai Áron 1283 1:59:10
56 Gerliczki Áron 1203 1:58:59
57 Bárány Péter 1148 1:59:03
58 Füz László 1213 1:59:28
59 Gyurcsán Gábor István 1052 1:59:47
60 Szabó Péter 1067 2:00:27
61 Kondor Lajos 1134 2:00:38
62 Fazekas Mihály 1098 2:00:35
63 Tumpek András Mihály 1150 2:00:57
64 Raska István 1088 2:01:39
65 Csősz Viktor 1115 2:01:42
66 Kaibás Roland 1312 2:02:09
67 Bodnár Tibor 1202 2:02:52
68 Rohács Roland 1163 2:03:39
69 Tóth Béla 1093 2:03:54
70 Rubóczki Béla 1135 2:05:42
71 Deák Szabolcs 1051 2:06:25
72 Péntek Ferenc János 1189 2:09:36
73 Polyák Géza 1074 2:10:07
74 Molnár Zoltán 1280 2:10:33
75 Tar Tibor 1081 2:11:15
76 Rozsnyai Róbert 1282 2:13:25
78 Bugledits Péter 1195 2:17:48
79 Kiss Róbert 1154 2:18:03
80 Győri Zoltán 1290 2:18:33
81 Hadházy Péter 1087 2:24:42
82 Hulvej Róbert 1121 2:25:05
83 Együd János 1199 2:34:16
       
F4      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Makár László 1032 1:18:08
2 Szanyi Mihály 1039 1:29:41
3 Palásti Péter dr. 1040 1:30:25
4 Szakál László 1064 1:30:45
5 Kovács Gábor 1108 1:31:16
6 Barna Miklós 1045 1:31:27
7 Papp Sándor 1100 1:34:40
1 Dr. Andrási Csaba 1123 1:35:20
8 Lázár László 1141 1:36:24
9 Antal Csaba 1057 1:37:07
10 Dr. Adányi József 1171 1:37:15
11 Kazicsku Tamás Zsolt 1016 1:40:03
12 Kuki Ákos 1167 1:40:17
13 Madarász Péter 1083 1:40:32
14 Domoszlai Attila 1208 1:41:48
15 Toldi Miklós 1090 1:42:50
16 Palotai Zsolt 1130 1:47:15
17 Harangi Zsolt 1156 1:49:24
18 Fülöp Gergely 1313 1:52:11
19 Kertész Zoltán 1288 1:52:08
20 Módy György 1157 1:53:29
21 Szép Tamás 1233 1:53:36
22 Kocsis Antal 1125 1:53:39
23 Dr. Pucsok József 1292 1:54:29
24 István József 1128 1:53:59
25 Nagy Zoltán 1225 1:54:53
26 Herman Károly 1084 1:55:31
27 Komecz Zoltán 1110 1:56:15
28 Lukács Mihály 1155 1:56:21
29 Csonka Miklós Attila 1127 1:56:46
30 Búti Gergely 1184 1:57:01
31 Puskás Ferenc Gábor 1220 1:57:20
32 Pálvölgyi Attila 1028 1:58:28
33 Harsányi Zsolt Sándor 1206 1:59:00
34 Tóth Csaba 1231 1:59:16
35 Karácsony Péter 1026 2:00:10
36 Kondor Balázs 1046 2:01:19
37 Bodnár Mihály László 1136 2:01:46
38 Nagy Csaba 1015 2:02:53
39 Katona Sándor 1306 2:06:31
40 Szőke Zoltán 1172 2:06:29
41 Dr. Zsíros Zsolt 1300 2:06:44
42 Cserbán József 1152 2:06:58
43 Kranyik István 1151 2:07:04
44 Pálur Miklós 1119 2:08:08
45 Jaross István 1113 2:15:23
46 Takács Szabolcs 1096 2:22:13
47 Rácz Zsolt 1174 2:43:17
       
F5      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Varga Lajos 1309 1:35:56
2 Zajcz László 1278 1:39:53
3 Kovács Lajos 1001 1:43:38
4 Váradi Sándor 1310 1:46:44
5 Úri Béla 1308 1:50:17
6 Németh István 1228 1:53:43
7 Pesel Antal 1159 1:54:24
8 Nagy Miklós 1009 1:55:10
9 Huszár István 1214 1:57:40
10 Kerepesi Miklós 1216 2:02:05
11 Rácz Géza 1169 2:04:10
13 Csoba István 1305 2:11:16
14 Tóth Csaba
1294 2:22:46
15 Liskány József
1285 2:27:32
F6      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Dr Ujhelyi János 1080 1:37:53
2 Bartha Dezső Gábor 1061 1:54:53
       
  Páros váltók    
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 Pócsi Attila, Belus Tamás 1331 1:28:30
2 Nyertes Csapat 1337 1:33:44
3 Szt. Brothers 1332 1:34:42
4 BeniRol 1358 1:35:35
5 Bojtor Szabolcs - Hadász Ferenc 1387 1:39:23
6 T-sek 1385 1:40:03
7 Alföld T.E. 1355 1:43:02
8 Hosszúlépés 1380 1:46:09
9 Seventifór 1352 1:48:03
10 nyerő páros 1383 1:49:11
11 Vadvirágok 1377 1:49:25
12 IRONTEAM 1343 1:48:38
13 M&M 1342 1:52:33
14 ToKa 1344 1:52:50
15 Rohambrigád 1346 1:53:09
16 Novák-Sipos 1356 1:54:48
17 Spuri 1357 1:56:33
18 Szépikék 1370 1:57:14
19 Szerintem sikerül! 1347 1:59:06
20 Duracell nyuszik 1379 2:00:27
21 Csilpcsalpfüzike 1351 2:00:15
22 BarbiViki 1376 2:00:51
23 Vámpírok 1386 2:01:13
24 M&Ms örökváltó 1359 2:04:31
25 Páll család 1336 2:05:23
26 Hajrá NYIFUSE 1388 2:05:42
27 Bodnár Csongor- Árpád 1328 2:07:09
28 Mimike 1353 2:07:12
29 SzaKi 1384 2:07:30
30 PetraGergő 1374 2:07:49
31 Füge Team 1363 2:08:37
32 Fusshegyes-Nagyhegyess 1378 2:09:50
33 Horváth- Juhászné 1256 2:13:09
34 Futó Team 1371 2:14:08
35 Saci-Peti 1348 2:14:08
36 Csősz Running Team 1350 2:15:23
37 ISZKIRIK 1361 2:15:51
38 SzágulDóK 1369 2:19:45
39 Vidor-Go Pötyikék 1339 2:20:33
40 happy feet 1335 2:23:02
41 RunKeepers 1340 2:25:52
42 DODÓ 1345 2:33:31
43 turunner 1366 2:34:11
       
  5 fős váltó    
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
1 NYVSC Tájfutó apukák 1324 1:35:47
2 NYVSC Tájfutó fiúk 1322 1:38:54
3 Befutunk 1393 1:46:31
4 Feti-vizig fiúk 1317 1:49:06
5 NYVSC Tájfutó újoncok 1323 1:50:04
6 Trijó 1320 1:56:59
7 NYVSC Tájfutó lányok 1321 1:58:07
8 MLSZ Tom Team 1319 2:03:43
9 K-21 könyvelők csapata 1318 2:13:15
10 Fet-vizig lányok 1316 2:14:19
       
  Vak és gyengénlátó indulók    
3 Orbán Csaba 1196 1:36:15
9 Csonka Ferenc 1197 2:29:44
Egyéb      
Helyezés Név Rajtszám Netto Idő
4 Málik Attila 1139 2:00:27
5 Bencze Gábor 1187 2:01:09
6 Gaál László 1185 2:14:14
6 Román Róbert 1186 2:14:14
8 Csatáry Sándor Tibor 1179 2:16:03
Joomla templates by a4joomla